Baukrane - dostawca żurawi wieżowych i wind

Zadzwoń

58 345 11 77

Pon-Pt

7:00-16:00

Wyślij e-mail

zurawie@baukrane.pl

Akademia Operatora – I edycja kursu

Data

Właśnie dobiegła końca pierwsza edycja naszego kursu na operatora żurawia wieżowego w ramach Akademii Operatora organizowanego przez Baukrane.

Projekt powstał z myślą o poprawie bezpieczeństwa wśród operatorów. Naszym celem jest szkolenie profesjonalistów i wpajanie im dobrych praktyk.

Uczestnicy kursu odbyli 30 h teorii podczas której poznawali m.in. przepisy BHP, ogólne wiadomości o budowie i działaniu żurawi, zagrożenia związane z pracą operatora i problematykę urządzeń zabezpieczających.

Po części wykładowej kursant posiada kompleksową wiedzę umożliwiającą mu bezproblemową i samodzielną pracę na żurawiu wieżowym. Znane powinny mu być także obowiązki przed rozpoczęciem pracy, w trakcie jej trwania i po jej zakończeniu. Część praktyczna kursu na operatora żurawi wieżowych polegała na nabyciu umiejętności praktycznej obsługi żurawia wieżowego poprzez ćwiczenia i praktyki na placu budowy.

Po ukończeniu kursu oraz pozytywnym wyniku egzaminu państwowego na kursantów czeka praca w naszej firmie.

W związku z dużym zainteresowaniem kursem, planujemy kolejną edycję, która odbędzie się w listopadzie. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do składania aplikacji.

Pozostałe
aktualności

Bądźmy w kontakcie

BAUKRANE to gwarancja odpowiedzialności, terminowości, uczciwości i jak najwyższej jakości usług.

Zadzwoń

58 345 11 77

E-mail

zurawie@baukrane.pl