Baukrane - dostawca żurawi wieżowych i wind

Zadzwoń

58 345 11 77

Pon-Pt

7:00-16:00

Wyślij e-mail

zurawie@baukrane.pl

Operator Żurawia Wieżowego

Zakres obowiązków:

  • obsługa żurawia wieżowego Wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku w branży dźwigowej,
  • aktualne uprawnienia kat. IŻ, uprawnienia do pracy na wysokości powyżej 3 metrów (aktualne badania),
  • dyspozycyjność,
  • odpowiedzialność,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stabilne warunki zatrudnienia i możliwość dalszego rozwoju,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) za pośrednictwem formularza lub na wskazany adres e-mail.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez BAUKRANE BUDOWNICTWO Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Gdańsku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Informujemy, że Administratorem danych jest BAUKRANE BUDOWNICTWO Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Jana Keplera 36. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

na stanowisko

Jeśli jesteś ambitną, lubisz wyzwania oraz chcesz rozwinąć swoje umiejętności i kwalifikacje zrób kolejny krok w swojej karierze!

Chcesz zostać
operatorem żurawia?

Myślisz o zmianie zawodu? Chciałbyś spróbować czegoś nowego?

Wypełnij formularz i zostaw do siebie kontakt.

Lub prześlij klasycznie